Stanowiska Rady

 

STANOWISKA RADY POWIATU ZĄBKOWICKIEGO 

  • Stanowisko Rady Powiatu Ząbkowickiego w sprawie wyboru oferenta przez Dolnośląski Oddział Narodowego Funduszu Zdrowia w zakresie nocnej i świątecznej Podstawowej Opieki Zdrowotnej na terenie Powiatu Ząbkowickiego, zobacz więcej »
  • Stanowisko Rady Powiatu Ząbkowickiego z dnia 25 maja 2006 r. w sprawie budowy Zbiornika Wodnego Kamieniec Ząbkowicki, zobacz więcej »
  • Stanowisko Rady Powiatu Ząbkowickiego z dnia 22 czerwca 2006 r. w sprawie zabrania świadczeń rentowych dziewięciu górników Huty ,,Szklary'' w Ząbkowicach Śląskich u których stwierdzono choroby zawodowe zwane  ,,azbestozą", zobacz więcej »
  • Stanowisko Komisji Rolnictwa i Ekologii Rady Powiatu Ząbkowickiego z dnia 10 sierpnia 2006 r. w sprawie ogłoszenia stanu klęsk żywiołowych spowodowanych suszą i nadmiernymi opadami, zobacz więcej »
  • Stanowisko Rady Powiatu Ząbkowickiego z dnia 02.01.2012 w sprawie zniesienia Sądu Rejonowego w Ząbkowicach Śl. i utworzenia na obrzarze właściwości Sądu Okręgowego w Świdnicy - w Sądzie Rejonowym w Dzierżonowie Zamiejscowych Wydziałów Cywilnego, Karnego i Nieletnich z siedzibą w Ząbkowicach Śl., zobacz więcej>
Autor edycji: Admin Admin
Data edycji: 06-02-2014 13:26:02