Starostwo Powiatowe w Ząbkowicach Śląskich

ul. Sienkiewicza 11
57-200 Ząbkowice Śląskie

ul. Prusa 5
57-200 Ząbkowice Śląskie


tel.: (+48) 74 816 28 00
email: starostwo@zabkowice-powiat.pl
ePUAP: /zabkowice/SkrytkaESP

NIP: 887-15-58-241

Wydział Geodezji, Katastru i Nieruchomości

XML A pomniejsz czcionkę A standardowy rozmiar A powiększ czcionkę

Treść

Naczelnik Wydziału Geodezji, Katastru i Nieruchomości:
Zdzisław Plata -
Geodeta Powiatowy
tel. 74 81 62 827
ul. B. Prusa 5, I piętro, pokój 210
e-mail:
geodezja@zabkowice-powiat.pl


Zespół ds. Gospodarki Nieruchomościami:
Bożena Szumna-Gajdziak - Inspektor w Wydziale Geodezji, Katastru i Nieruchomości
tel. 74 81 62 862
ul. B. Prusa 5, I piętro, pokój 212
e-mail: b.gajdziak@zabkowice-powiat.pl

Katarzyna Sowa - Inspektor w Wydziale Geodezji, Katastru i Nieruchomości
tel. 74 81 62 862
ul. B. Prusa 5, I piętro, pokój 212
e-mail: k.sowa@zabkowice-powiat.pl

Magdalena Giernalczyk-Srebro - Inspektor w Wydziale Geodezji, Katastru i Nieruchomości
tel. 74 81 62 828
ul. B. Prusa 5, I piętro, pokój 212

e-mail: m.srebro@zabkowice-powiat.pl

 
Zespół ds. Ewidencji Gruntów:
Maria Jawor - Inspektor w Wydziale Geodezji, Katastru i Nieruchomości
tel. 74 81 62 831
ul. B. Prusa 5, I piętro, pokój 211
e-mail: m.jawor@zabkowice-powiat.pl

Eliza Wichrowicz - Inspektor w Wydziale Geodezji, Katastru i Nieruchomości
tel. 74 81 62 829
ul. B. Prusa 5, I piętro, pokój 211
e-mail: e.wichrowicz@zabkowice-powiat.pl


Anna Łysoń - Inspektor w Wydziale Geodezji, Katastru i Nieruchomości
tel. 74 81 62 831
ul. B. Prusa 5, I piętro, pokój 211
e-mail: a.lyson@zabkowice-powiat.pl




Jak załatwić sprawę w Wydziale Geodezji, Katastru i Nieruchomości?

Wnioski i druki Wydziału Geodezji, Katastru i Nieruchomości.



Powiadom znajomego

Powiadom znajomego

* Pole wymagane

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Zamknij